Najbolje s Instagrama: što je tvoj favorit?

Foto: Instagram

Gotovo svakom svojom fotkom Selena obara rekorde...

Instagram 2016.g./ Najbolje s Instagrama: što je tvoj favorit?

Stigla nam je Nova 2017.g., pa je vrijeme da pogledamo unatrag i sjetimo se što nas je kod zvijezda oduševljavalo prošle 2016... A Instagram svi obožavamo, pa je dobro i to što ga i zvijezde vole i svoje privatne trenutke rado na njemu podijele s fanovima. Dobro, ponešto nas je iznenadilo: npr. Justin Bieber je obrisao svoj profil, a Selena je kraljica Instagrama s čak nekoliko najlajkanijih fotki na toj društvenoj mreži...

Napravili smo mali pregled: ovo su neki od najboljih trenutaka (fotografija) s te društvene mreže sad već prošle, 2016.g. Ti trenuci bili su definitivno najlajkaniji, a vi nam recite: koja je vas fotka posebno oduševila?

 

 

* Louis Tomlinson i sinčić Freddie

lujko

2,242,843 likes

 

 

*Harry Styles odrezao kosu...

harko

2,141,276 likes

 

 

*Jedna od prvih zajedničkih fotki Zayna i Gigi...

zajnko

1,899,272 likes

 

 

*Najava dueta Taylor Swift i Zayna Malika, definitivno duet godine...

tajlor

1,052,399 likes

 

 

*Selenine zahvale fanovima...

selci

2,568,709 likes

 

 

 

*Tini i njeni fanovi....

tincica

168,946 likes

 

 

 

*Najava albuma Ariane Grande

grandelica

1,144,353 likes

 

 

Najpraćenije zvijezde na Instagramu u 2016. godini:

1. Selena Gomez (@selenagomez) 103 milijuna pratitelja

2. Taylor Swift (@taylorswift) – 93.9 milijuna pratitelja

3. Ariana Grande (@arianagrande) – 90.2 milijuna pratitelja

4. Beyoncé (@beyonce) – 89.2 milijuna pratitelja

5. Kim Kardashian (@kimkardashian) – 88.2 milijuna pratitelja

6. Cristiano Ronaldo (@cristiano) – 82.8 milijuna pratitelja

7. Kylie Jenner (@kyliejenner) – 80 milijuna pratitelja

8. Dwayne Johnson (@therock) – 71.5 milijuna pratitelja

9. Nicki Minaj (@nickiminaj) – 69.4 milijuna pratitelja

10. Kendall Jenner (@kendalljenner) – 69.2 milijuna pratitelja